رسول رجب دوست

رسول رجب دوست
معرفی آقای رسول رجب دوست
در مهر 1348 در شهر لاهیجان متولد شد. وی در سال 1378 در مقطع کارشناسی، در رشته حسابداری از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز فارغ التحصیل شد و با استفاده از تجارب مدیرانی حرفه‌ای و توانمند در رشد و توانایی خود کوشید.
او از سال 1369 فعالیت حرفه‌ای خود را در حوزه‌های بازرگانی و برنامه‌نویسی شروع کرده و با تغییر جهت در فعالیت حرفه‌ای در حوزه حسابداری در شرکت صنایع لاستیکی سهند در بخش حسابداری صنعتی مشغول فعالیت گردید. وی در طول فعالیت حرفه‌ای خود از سال 1376 الی 1387 به عنوان مدیر حسابداری مالی و صنعتی در شرکت‌های مختلف تولیدی و خدماتی همچون فروسیلیس ایران، ماشین‌آلات نساجی غدیر، پارس همگام و گروه مپنا شرکت توربین‌سازی همکاری داشته است و موفق شد پروژه SAP ERP را برای اولین بار در ایران در شرکت توربین‌سازی مپنا با موفقیت به انجام رساند.
وی به عنوان یکی از مؤسسین شرکت سامه‌آرا، برای موفقیت و اعتلای شرکت تلاش و فداکاری‌های زیادی نموده است و با توجه به خلأ بزرگ سیستم‌های پیشرفته برنامه‌ریزی منابع سازمانی ERP در کشور و مشکلات بسیار سازمان‌ها در این راستا، از همان ابتدا با هدف یاری رساندن به شرکت‌های ایرانی پیش قدم شده و با عزمی راسخ در این عرصه گام برداشته است و به کمک همکاران متخصص خود کارنامه درخشانی را به جا گذاشته است. به همین دلیل امروزه شرکت سامه‌آرا به عنوان موفق‌ترین شرکت ارائه دهنده SAP ERP در ایران مطرح می‌باشد.
نظر و باور وی این است که موفقیت سامه‌آرا جز در سایه گذشت و بردباری در مقابل مشکلات و رضایت کارمندان و مشتریان نخواهد بود. از این رو تمام تلاش خود را برای در اختیار قرار دادن دانش و تجربیات خود که کمتر کسی در حوزه SAP ERP داراست، به کار گرفته است تا بتواند بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.
نگاه مثبت، پشتکار، صداقت و خوش قلبی، باور داشتن به توان کار جمعی در همکاران سامه‌آرا و برخوردار بودن از تجربه مفید از صفات بارز او می‌باشد.