سید محسن ریاستیان

سید محسن ریاستیان
معرفی آقای سید محسن ریاستیان
 در مهر 1347 در شهر شیراز متولد شد. وی در سال  1369 در مقطع کارشناسی، در رشته ریاضی کاربردی گرایش نرم افزار از دانشگاه صنعتی اصفهان فارغ التحصیل شد و در سال 1375 در گرایش تحقیق در عملیات، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران دریافت نمود.
او از سال 1375 تا 1383 در دانشگاه به تدریس مشغول بود و همزمان با تدریس، فعالیت حرفه ای خود را در حوزه فناوری اطلاعات در زمینه پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی MIS در شرکت داده پردازی ایران آغاز نمود. وی در سال 1382 به عنوان مدیر سیستم‌های اطلاعاتی با شرکت توربین سازی شروع به همکاری کرد و موفق شد پروژه SAP ERP را برای اولین بار در ایران با موفقیت به انجام رساند.
وی به عنوان یکی از مؤسسین و مدیر عامل شرکت سامه آرا برای موفقیت و اعتلای شرکت تلاش و فداکاری های زیادی نموده است و با توجه به خلأ بزرگ سیستم های پیشرفته برنامه ریزی منابع سازمانی ERP در کشور و مشکلات بسیار سازمان ها در این راستا، از همان ابتدا با هدف یاری رساندن به شرکت های ایرانی پیش قدم شده و با عزمی راسخ در این عرصه گام برداشته است و به کمک همکاران شایسته و متخصص خود کارنامه درخشانی را به جا گذاشته است. و به همین دلیل امروزه شرکت سامه آرا به عنوان موفق ترین شرکت ارائه‌دهنده SAP ERP در ایران مطرح می‌باشد.
نظر و باور وی این است که موفقیت سامه آرا جز در سایه رضایت کارمندان و مشتریان نخواهد بود. از این رو تمام تلاش خود را برای استخدام بهترین ها به کار گرفته است تا بتواند بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.
توان رهبری، نگاه مثبت، انعطاف، صداقت و خوش خلقی، قدرت ایجاد انگیزه و برخوردار بودن از هوش هیجانی بالا از صفات بارز ایشان می‌باشد.